Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001

ייעוץ אישי לאדריכלים ומעצבי פנים

01
אסטרטגיה שיווקית
02
אפיון פרויקט
03
תמצית סיפור הפרויקט
04
למי אני פונה ואיך
05
כלים להפצת הפרויקט

אז סיימתם פרויקט חדש

במהלך השנים האחרונות ביקרתי במאות פרויקטים וצפיתי בעוד כמה מאות מצולמים. שמעתי אלפי סיפורים, קראתי המון מיילים ונפגשתי עם אינספור מעצבים ואדריכלים. כולם מאוהבים בפרויקט שסיימו זה עתה. זה טבעי וברורעבדתם עליו קשה, השקעתם בו חודשים, מחשבות ואנרגיות, התעסקתם בו והתרוצצתם, אתם משוחדים. הבעיות מתחילות כשמתקיימת איהתאמה בין מה שאתם חושבים / מרגישים / יודעים על הפרויקט שלכם ובין מה שאתם מצליחים לתקשר לסביבה.

מה קורה בפועל?

ההבדל בין מעצבים טובים ואנונימיים לבין מעצבים טובים שאינם אנונימיים תלוי בחשיפה תקשורתית. זה נכון בכל תחום. אני כבר יודעת מה החוזקות שלכםאתם אלופים בתכנון נכון, בניצול חכם של חלל, יש לכם תודעת שירות מפותחת וחוש אסתטי מצויןאבל איך תגרמו לכל העולם לדעת? איך נביא אתכם ואת הכישורים שלכם לתודעה של הקהל הרלבנטי לכם?

אתם יכולים לנסות לבדלמצוא כתובות מייל של עיתונאים רלבנטיים, לנסח מייל, לשלוח הצעות ובקשות ולהתחיל ל"נדנד" כדי לקבל תשובה. ניסיתם פעם? לפעמים זה מצליח, אבל ברוב הפעמים לוקח זמן רב עד שמשיגים את פרטי הקשר הנכונים ואז עד שמצליחים ללכוד את תשומת לבו של העיתונאי, שמתמודד עם עשרות הצעות ביום

או שתבקשו עזרה, אפשר, למשל, לשכור את שירותיו של איש יחסי ציבור. מדובר בהוצאה חודשית קבועה (ריטיינר) וגבוהה, ושאלת השאלות היא אם יש באמתחתכם מספיק פרויקטים שיצדיקו אותה.

הצד שלי

כשאני מקבלת מייל שמציג פרויקט חדש אני מחפשת סיפור.

כשאני בוחרת פרויקט לפרסוםבספר, במגזין שאני עורכת או עבור כתבה באחד מאמצעי המדיה שאני כותבת עבורם, אני חושבת על הסיפור. אני מדמיינת את הקורא שלי, שצריך לבחור באיזה מריבוי התכנים שמוצע לו, הוא ישקע.

כדי לתפוס אותו לא מספיק שהבית שאני כותבת עליו יהיה יפה, גדול או מרהיב, ולכןתמיד תמידאני מחפשת את הסיפור שלו.

עכשיו הגענו אליך

בשנה האחרונה פיתחתי מוצר ייעוץ אישי שמטרתו לעזור לכם בדיוק בנקודה הכואבת הזאתלהבין מה הסיפור שלכם, מה הסיפור של הפרויקט שלכם ואיך להוציא אותו לאור ואיפה.

בעצם, מה שאני מציעה זה לעזור לך לבנות את אסטרטגיית יחסי הציבור של העסק שלך.

בפגישת הייעוץ שנקיים אפתח עבורכם את הסיפור שנכון לכל פרויקט, זה שיבדל אתכם מכל האדריכלים והמעצבים האחרים. בפגישה איתי נחליט מה הזווית הנכונה, איך להציג אותה והיכן. זה נכון למטרת פרסום, אבל גם כדרך להתבלט בעולם שלכם ולמול לקוחות.

מעצבת פנים עדי קליין, סטודיו דולו

היום, במבט לאחור, זה נשמע כל כך טריוויאלי, אבל אז, כששרון הגיעה כאורחת לרגע, כמי שמכירה ורואה אינספור בתים, כשהיא התבוננה מהצד היא חידדה החוצה את הברור מאליו עבורה והפכה אותו לסיפור המותג שלנו, לייחודיות שלנו

מעצבת פנים דנה יקל-חדש, Studio DYC

עבדתי בדיוק לפי הנקודות ששרון הזכירה וכשהיא חזרה אלי הרגשתי שהשמים הם הגבול! אנרגיה של עשיה מילאה אותי ♡ אנחנו עובדים כל כך קשה ויוצרים חללים מדהימים, לא יכול להיות שלא נקבל קצת הכרה

איפה ניפגש?

אצלי במשרד, בהוד השרון. גרים רחוק? אפשר גם בזום. תמיד יש קפה, לפעמים גם עוגיות, ואם אתם באחת מתוכניות התזונה הפופולריות, נתארגן על מגש ירוקים.

לכמה זמן?

עד שלוש שעות. זה מספיק זמן לצ'יט צ'ט, היכרות וצלילת עומק לתוכן.

מה תקבלו?

אסטרטגיה, הבנה של עולם התקשורת הרלבנטי ואיך הוא מתנהל, כלים ליציאה לאור.
דילוג לתוכן